"Jegyezd meg jól, de ne csüggedj soha, remény, csalódás, küzdelem, bukás, sírig tartó nagy versenyfutás. Keresni mindig a jót, a szépet, s meg nem találni - ez az élet." (Madách Imre)
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ebéd. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ebéd. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. április 9., hétfő
2012. április 8., vasárnap
Húsvéti ebéd
Ki asztalt terítesz az égi madárnak,
Teríts asztalt, teríts, szegénynek és árvának.
Nyújtsd ki atyánk, nyújtsd ki jóságos kezedet,
Adj a koldusnak is tápláló kenyeret.
Ételben, italban legyen bőven részünk.
Gondviselő Atyánk, könyörögve kérünk. Ámen
- 30 dkg bárány színhús
- 2-2 szál sárgarépa és petrezselyemgyökér
- 2-3 gerezd fokhagyma
- 1 kisebb vöröshagyma
- 1 citrom
- 1-1 dl tejföl és tejszín
- 2 evőkanál teljes kiőrlésű liszt
- tárkonylevél, tárkonyecet
- só, őrölt bors
A finomra vágott vöröshagymát az olajon üvegesre
pároljuk, és rászórjuk a felkockázott bárányhúst, és ha kifehéredett, a
feldarabolt zöldségeket, és a felaprított tárkonylevelet is. Sóval,
borssal fűszerezzük, és egy rövid ideig a saját levében pároljuk. Jó
egyliternyi vízzel felengedjük (ha van csontlé, akkor azzal), és lassú
tűzön forraljuk. Ha a hús megpuhult, a liszttel
elkevert tejföllel behabarjuk. Pikánsra ízesítjük a tárkonyecettel, a
citromlével, és ha jól kiforraltuk, a tűzről levéve belecsorgatjuk a
tejszínt.
.
Levesbetétként a tojásból és az 5 dkg lisztből készített apró galuskát adhatjuk. Citromlével, tárkonyecettel ízesítjük, forrón tálaljuk citromszeletekkel díszítve.
Levesbetétként a tojásból és az 5 dkg lisztből készített apró galuskát adhatjuk. Citromlével, tárkonyecettel ízesítjük, forrón tálaljuk citromszeletekkel díszítve.
Medvehagyma leves
Hozzávalók:
- 30 dkg friss medvehagymalevél
- 2 dkg vaj
- 2 evőkanál teljes kiőrlésű liszt
- 4 dl tej
- 4 dl víz
- 2 dl tejföl
- só, őrölt fehér bors
Az alaposan megmosott medvehagymaleveleket
vágjuk össze, és a megolvasztott vajon pár perc alatt megfonnyasztjuk.
Meghintjük a liszttel, majd folyamatos kevergetés mellett öntsük fel a
kétszeresére hígított tejjel. Ízesítsük sóval, fehér borssal, és 4-5
percig főzzük. A tűzről levéve belecsorgatjuk a tejfölt, és hagyjuk
pihenni néhány percig, hogy az aromák a levesben oldódjanak. Pirított
kenyérkockákkal tartalmasabbá tehetjük a levest.
Étkezés utáni:
Székely asztali áldás:
Gondviselő Atyánk, asztaltól kelve
Szívből hálát adunk kezünk összetéve.
Álld meg ezt a házat s ennek gazdáját,
Fordítsd vissza néki a vendéglátását,
Szánd meg a szegényt, a szenvedőt s az árvát,
S a benned bízóknak viseld mindig gondját! Ámen
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


